اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا مجرم شناخته شد

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: مدیران مسئول خبرگزاری ایسنا مجرم شناخته شد، همچنین رسیدگی به پرونده الف به آینده موکول گردید.

به گزارش شمانیوز: علی اکبر کسائیان اظهارکرد: رسیدگی به پرونده مدیران مسئول خبرگزاری ایسنا و سایت الف در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار شد.
وی گفت: در این جلسه به اتهامات مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا به اتهام افترا، نشر اکاذیب رسیدگی شد که با اکثریت ارائ مجرم شناخته شد و هیات منصفه مطبوعات وی را با اکثریت آرائ مستحق تخفیف دانست.
سخنگوی هیات منصفه مطبوعات اضافه کرد: همچنین آقای احمد توکلی در مورد پرونده مربوط به سایت الف به اتهام نشر مطالب خلاف واقع و نقض مصوبه شورای عالی امنیت ملی کتبا تقاضای استمهال کرد که هیئت منصفه هم با تقاضای وی موافقت کرد و رسیدگی به این پرونده به آینده موکول شد.

منبع:میزانپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا مجرم شناخته شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..