ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است 

زنی که انقدر چاق شد تا توانست نام خود را به عنوان دارنده چاق ترین ران هاي جهان در جهان به ثبت برساند. وی هر لحظه در خطر مرگ قرار دارد.زن 42 ساله اي که به گفته ي دکتر هرلحظه احتمال مرگش وجود دارد برای ثبت رکورد بزرگترین ران جهان در کتاب گینس در حد خطرناکی چاق شده و به این رویه ادامه می دهد

کسب عنوان خاص و ثبت رکوردی عجیب در رکوردهای گینس این زن را به حدی چاق کرده هست که به گفته ي دکترش هر لحظه امکان مرگ او وجود دارد.

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

تصویر زنی که می‌خواهد بزرگترین ران جهان را داشته باشد

زن چاقی که برای ثبت رکورد بزرگترین ران جهان در کتاب گینس در معرض مرگ قرار گرفته هست «بوبی جو وستلی» 234.961 کیلو وزن دارد و برای رسیدن به وزنی که به واسطه آن میتواند رکورد رکوردهای گینس را به نام خود ثبت کنند به این رویه افزایش وزن ادامه خواهد داداین زن چاق برای شکستن رکورد قبلی بزرگترین ران هاي جهان که به نام «میکل رافینلی» با 99 اینچ ثبت شده هست

4 اینچ باید به سایز خود اضافه کند. اضافه بر تمام هشدارهای دکتر این زن 42 ساله همچنان برای ثبت رکورد مصمم هست در این مورد میگوید :می دانم که چاقی و اوضاع جسمی من خطر بزرگی محسوب میشود اما به هرحال تصمیم خود را گرفتند تا صاحب بزرگترین ران هاي جهان شوم.

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

به گزارش پارس ناز گاهی اوقات از سایز و اندازه خودم وحشت میکنم به خصوص زمانی که پزشکی در این مورد با من صحبت میکند و مرا از مرگی که با این اوضاع هر لحظه برای من رخ خواهد داد می ترساند.«بوبی» که در یورک پنسیلوانیا زندگی میکند شکل و سایز ران هایش را ویژگی خاص و منحصربه فرد خود برای تفاوت با دیگران میداند.

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است

زن چاق،چاق ترین زن جهان،رکورد کتاب گینس بزرگترین ران جهان،بزرگترین ران جهان برای زن چاق

زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «زنی که رکورد دار بزرگ ترین ران های زنانه دنیا است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..