ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
لیست بیمارستانهای دولتی، آبادان

اگر در آبادان زندگی می کنید و بیمارستانهای دولتی شهرتان را نمی شناسید بهتر است این مطلب نی‌نی‌بان را بخوانید.

نی‌نی‌بان: ممکن است هر روز از کنارش بگذرید، هرروز تابلوی بزرگش را بینید اما هیچ وقت یادتان نماند که اینجا کجا ست. اما وقتی سرو کارتان به آنجا می افتد و آن تابلوی همیشگی را می بینید تازه یادتان می افتد کجاست و چقدر هربار که از کنارش رد شده اید آن را دیده اید. همیشه وقتی به چیزی یا جایی نیاز پیدا می کنیم برایمان اهمیت پیدا می کنند و مهم می شوند.داستان نا آشنایی با مراکزمهم شهر هم همین شکلی است. وقتی نیازی به آنها نداریم اصلا نمی دانیم کجا هستند و... بیمارستانهای دولتی هم جزو مراکز مهم شهر هستند. مراکزی که اگر از قبل جا و مکانشان را بشناسیم کارها خیلی راحت و بدون استرس پیش می رود. به خصوص اگر موضوع زایمان و به دنیا آمدن نوزاد یک خانواده هم باشد. اگر در آبادان زندگی می کنید و بیمارستانهای دولتی شهرتان را نمی شناسید بهتر است این مطلب نی‌نی‌بان را بخوانید. 

تماس

آدرس

نوع بیمارستان

نام بیمارستان

ردیف

53360003

میدان پرستار-روبروی دانشگاه آزاد اسلامی

دولتی

طالقانی

1

53329400

خیابان احمد آباد - بیمارستان شهید بهشتی آبادان

دولتی

بهشتی

2

53354546

ابتدای جاده خسروآباد، روبروی مخازن صنعت نفت

دولتی

هفده شهریور

3


اگر در آبادان زندگی می کنید و بیمارستانهای شهرتان رامی شناسید و به نظرتان این لیست کامل نیست، می توانید با گذاشتن نظر به کامل شدن این لیست کمک کنید.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «لیست بیمارستانهای دولتی، آبادان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..