ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
جنین انسان توانایی شناسایی چهره‌ها را از درون رحم دارد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تحقیقات اخیر محققان روی جنین انسان نشان می‌دهد که آنها می‌توانند سر خود را به سمت اشکال شبیه چهره بچرخانند.

محققان دانشگاه لنکستر به این نتیجه رسیدند که جنین انسان نسبت به اشکالی غیر از چهره واکنش نشان نمی‌دهد.

بر اساس گزارش تلگراف، به گفته این محققان "نتیجه یافته‌های ما نشان می‌دهد که «غریزه شناسایی چهره» قبل از اینکه نوزاد اولین چهره را مشاهده کند، تکامل می یابد."

این یافته جدید والدین را ترغیب می کند که باید تعامل با کودکشان را از زمانی که در رحم است آغاز کنند.

محققان دانشگاه لنکستر دریافتند که جنین انسان تفاوت میان اشکال مختلف را تشخیص می‌دهد و تفاوت بین تصاویر شبیه چهره را با سایر تصاویر تمییز می‌دهد.

محققان تاکید کردند که جنین در 3 ماهه سوم بارداری حتی می‌تواند بشنود؛ این موضوع والدین را به صرافت آن می‌اندازد که با صدای بلند کتاب بخوانند چراکه این کار میان والدین و جنین یک پیوند برقرار می کند.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «جنین انسان توانایی شناسایی چهره‌ها را از درون رحم دارد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..