ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تمدید کارت هوشمند رانندگان خراسان شمالی

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بجنورد؛، علی اصغر بديعی مدير کل راهداری و حمل نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بر اساس بخشنامه جديد تمديد كارت هوشمند رانندگان که از اول خردادماه جاری قابل اجرا است، تمديد كارت هوشمند رانندگان در مدت يك سال با شرایط جدید انجام می شود.

وی افزود: رانندگان باری با شرط ارائه 18 فقره بارنامه و طی کردن حداقل 7500 كيلومتر مسافت و رانندگان مسافری اتوبوسی با ارائه 35 فقره صورت وضعيت و طی کردن حداقل 15 هزار كيلومتر مسافت کارت خود را تمدید می کنند.

بدیعی مقدم خاطرنشان کرد: رانندگان مسافری مينی بوسی با 35 فقره صورت وضعيت و طی کردن حداقل 3000 كيلومتر مسافت و رانندگان مسافری سواری كرايه با ارائه 35 فقره صورت وضعيت و طی کردن حداقل 4500 كيلومتر مسافت قادر به تمدید کارت هوشمند خود هستند .

مدير کل راهداری و حمل نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: رانندگان ترانزيت نیز باید 5 فقره راهنامه و یا 18 فقره بارنامه داخلی ارائه دهند.

بديعي مقدم افزود: رانندگان روستايی با ارائه 18 فقره صورت وضعيت به همراه حداقل 2500 كيلومتر طی مسافت می توانند کارت خود را تمدید کنند.

انتهای پیام/ط
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تمدید کارت هوشمند رانندگان خراسان شمالی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..