ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پرچم ایران در غزه برای اعتراض به ترامپ

مردم غزه که برای اعتراض علیه سفر ترامپ به سرزمین‌های اشغالی دست به تظاهرات زدند، با بر افراشتن پرچم های ایران و حزب الله، نشست ریاض را که در آن ایران به حمایت از تروریسم متهم شده بود، محکوم کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از العالم، در این تظاهرات که با مشارکت گروه های مختلف فلسطینی برگزار شد، افزون بر برافراشته شدن پرچم های ایران و حزب الله، پرچم های آمریکا و اسرائیل و تصویر ترامپ به آتش کشیده شد.

مشارکت کنندگان در این تظاهرات، هدف خود از برافراشتن پرچم ایران و حزب الله را محکوم کردن نشست ریاض دانستند که در آن ایران حامی تروریسم معرفی شده بود.

تظاهرکنندگان، همچنین، دلیل سفر ترامپ به سرزمین های اشغالی را ادامۀ راه رؤسای جمهور پیشین آمریکا دانستند که همان حفظ موجودیت و امنیت رژیم اشغالگر قدس و نظام های مرتجع عرب و گوش به فرمان عرب در منطقه است.

در این تظاهرات، هانی الثوابته، از رهبران جبهۀ ملی فلسطین، به نیابت از فلسطینیان تأکید کرد که رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، نماد شرارات و تروریسم در دنیاست و به هیچ وجه امکان ندارد که مردم فلسطین حضور او را در سرزمین خود بپذیرند.

الثوابته، همچنین، گفت مردم فلسطین سفر ترامپ به سرزمین های اشغالی را نشانۀ برنامه ریزی برای توطئه ای بزرگ علیه مردم و مقاومت فلسطین می دانند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پرچم ایران در غزه برای اعتراض به ترامپ»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : قدس انلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..