ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
چگونه چربی دور شکم را آب کنیم

افرادی که بدنی شبیه سیب دارند، دارای میان تنه بزرگ هستند و پایین تنه آن‌ها لاغر است. اگر تیپ بدنی شما سیب است می‌توانید راحت‌تر لاغر کنید، چون چربی‌های شکمی آسان‌تر از چربی‌های باسن و ران آب می‌شود.

روز نو :

شاید به این دلیل باشد که چربی‌های شکمی متحرک هستند و سعی دارند که وارد جریان خون اطراف اندام هاشده و در اثر توانائی هایشان عملکرد صحیحی داشته باشند.

چربی‌های شکم باعث بیماری هایی، چون بیماری قلبی، دیابت و سرطان سینه می‌شود و این به دلیل چربی‌های احشایی (درون شکمی) است. چربی هایی که در اطراف میان تنه قسمت هایی، چون کلیه، کبد و لوزالمعده را احاطه کرده اند و باعث می‌شوند سطح قند خون افزایش پیدا کند و در عین حال ایجاد مقاومت انسولین می‌کند. به عبارت دیگر قند بدن شما به حدی بالا می‌رود که قادر به پردازش تمام آن‌ها نیست.

ورزش برای تیپ سیب حرف اول را می‌زند، چون متابولیسم بدن را تقویت می‌کند و سوزاندن کالری را بیشتر می‌کند. 

سعی کنید در هفته ۳ تا ۶ جلسه ۴۰ تا ۶۰ دقیقه‌ای ورزش هوازی (دو، شنا، دوچرخه) انجام دهید تا هم ماهیچه‌های لاغر پایین تنه بهتر شوند و هم میان تنه متعادل شود.

دو بار در هفته ورزش‌های قدرتی انجام دهید تا چربی‌های بیشتری بسوزانید
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «چگونه چربی دور شکم را آب کنیم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..