ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
اعتراف بزرگ روحانی در نشست خبری/ پایمال شدن حق رای حدود 4 میلیون ایرانی

رای این تعداد چه تاثیری در نتیجه انتخابات می توانست داشته باشد؟

حسن روحانی در نشست خبری اول خرداد 96 اعترافی کرد که بی شک اکثر روزنامه ها و رسانه های همسو با دولت به آن نخواهند پرداخت و اکنون نیز بعضی ها این قسمت از سخنان او را سانسور کرده اند. او صراحتا گفت که حق بسیاری از مردم را ضایع کرده است و صدها صفحه فیلم و مستنداتی که مردم در روز انتخابات تهیه کرده بودند و حالا در قالب تخلف مطرح میشود.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، حسن روحانی در نشست خبری اول خرداد 96 اعترافی کرد که بی شک اکثر روزنامه ها و رسانه های همسو با دولت به آن نخواهند پرداخت و اکنون نیز بعضی ها این قسمت از سخنان او را سانسور کرده اند. او صراحتا گفت که حق بسیاری از مردم را ضایع کرده است و صدها صفحه فیلم و مستنداتی که مردم در روز انتخابات تهیه کرده بودند و حالا در قالب  تخلف مطرح میشود، در یک جمله خلاصه کرد: "بسیار خوشحالم که میتوانم از طریق رسانه های جمعی با ملت بزرگ ایران صحبت کنم، ملت بزرگی که بزرگترین حضور خود را در انتخابات به نمایش گذاشت، 42 میلیون جمعیت که اگر میتوانستند همه آنهایی که  در صف بودند رای آنها را اخذ کنند، انتخابات ما به حدود 45 میلیون رای میرسید" این یعنی شخص حسن روحانی میگوید بخاطر نابسامانی های روز انتخابات و نبود تعرفه و سایر مسائل، با توجه به اینکه تعداد کل آرا 41،220،131 رای بوده است؛ حق حدود 4میلیون نفر از مردم ایران برای تعیین سرنوشت خود پایمال شده است. فقط جالب است که میگوید "اگر  میتوانستند همه آنهایی که در صف بودند رای آنها را اخذ کنند" و نمیگوید "اگر  میتوانستیم"...باز هم تقصیر دیگران است!

* اصلاح حسینی
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اعتراف بزرگ روحانی در نشست خبری/ پایمال شدن حق رای حدود 4 میلیون ایرانی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : 598

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..