ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تریبون آزاد دانشجویی "سرنو&

ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1396/02/28 شناسه خبر: 1108310

تریبون آزاد دانشجویی "سرنوشت تدبیر" با موضوع نقد و بررسی عملکرد دولت یازدهم توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در محوطه این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از   ابصارخبر، آخرین تریبون آزاد دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در سال تحصیلی  بعد از ظهر امروز با عنوان "سرنوشت تدبیر" با رویکرد نقد و بررسی عملکرد دولت یازدهم  توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در محوطه این دانشگاه برگزار شد.

در این تریبون دانشجویی طرفین مخالف و موافق موضوع به طرح دیدگاه خود پرداختند.

 دانشجویان منتقد عملکرد دولت در این تریبون به انتقاد از عملکرد ضعیف دولت در حوزه اقتصاد از جمله واردات بی رویه کالاهای تزئینی، عدم برخورد با نجومی بگیران، تبعیض، اشرافی گری  پرداختند و از محقق نشدن وعده های دولت ابراز ناراحتی کردند.

دانشجویان موافق عملکرد دولت نیز به دفاع از برجام پرداخته و آن را دستاورد بزرگ قلمداد کردند.

در پایان این تریبون هیجان انگیز و پرچالش طرفین گفتگو مردم را به حضور پرشور در پای صندوق های رأی دعوت کردند.

تریبون آزاد دانشجویی با عنوان تریبون آزاد دانشجویی با عنوان تریبون آزاد دانشجویی با عنوان تریبون آزاد دانشجویی با عنوان تریبون آزاد دانشجویی با عنوان تریبون آزاد دانشجویی با عنوان تریبون آزاد دانشجویی با عنوان

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تریبون آزاد دانشجویی "سرنو&»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..