ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
حکم انفصال از خدمت جهانگیری تکذیب شد

کد خبر: ۵۳۲۴۰۲

۴۲۵  بازدید

دیوان محاسبات کشور اتهام حکم انفصال از خدمت اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری را برای دومین بار تکذیب کرد.

خبرگزاری ایرنا: دیوان محاسبات کشور اتهام 'حکم انفصال از خدمت اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری' را برای دومین بار تکذیب کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پی ادعای یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر دریافت و پرداخت خلاف قانون اسحاق جهانگیری در دوران تصدی وزارت صنایع و معادن و باز نشر این اتهام ناروا و کذب در برخی رسانه ها از جمله خبرگزاری های تسنیم و برنا ، دفتر دیوان محاسبات کشور پس از بررسی موضوع طی نامه ای رسمی به دفتر معاون اول اعلام کرد؛ رای مورد بحث، صرف نظر از صحت و سقم و امضاهای ذیل آن، به لحاظ عدم ثبت و جری تشریفات آمره و الزامی قانونی مورد عمل در دیوان محاسبات کشور فاقد وجاهت قانونی و غیر قابل استناد می باشد.

متن کامل نامه دفتر دیوان محاسبات کشور به شرح ذیل است:

جناب آقای چهره گشا

رییس دفتر محترم معاون اول رییس جمهوری

سلام علیکم

عطف به نامه شماره 20202 مورخ 1396/2/24 موضوع استعلام در خصوص خبر منتشره در سایت خبرگزاری تسنیم با عنوان حکم صادره در دیوان محاسبات کشور راجع به آقای مهندس جهانگیری وزیر وقت صنایع و معادن اشعار می دارد:

همان طور که در قسمت انتهایی نامه شماره 1060 / 976 / م / 2 مورخ 1390/6/1 معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیر بنایی دیوان محاسبات کشور اعلام شده است به علت عدم رعایت مراحل قانونی رسیدگی (اعم از تنظیم و صدور دادخواست توسط دادستانی دیوان محاسبات کشور، عدم ابلاغ اوراق و عدم تشکیل جلسه رسیدگی و مالآ عدم صدور رای )، چنین رایی به مرحله ابلاغ موضوع ماده (26) قانون دیوان محاسبات کشور نرسیده است.

لذا از نظر این دفتر رای مورد بحث صرف نظر از صحت و سقم و امضاهای ذیل آن به لحاظ عدم ثبت و جری تشریفات آمره و الزامی قانونی مورد عمل در دیوان محاسبات کشور فاقد وجاهت قانونی و غیر قابل استناد می باشد.

علی اکبری

رییس دیوان محاسبات کشور
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حکم انفصال از خدمت جهانگیری تکذیب شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..