ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تکلیف کودکان برای دریافت سود سهام عدالت چیست؟

در خانوارهایی که کودک مشمول سهام عدالت دارند، سرپرستان خانوار می‌توانند به عنوان اولیاء یا قیم نسبت به افتتاح حساب مستقل به اسم کودک خود و سپس اخذ شماره شبا بانکی به نام آن حساب اقدام کنند.

به گزارش شمانیوز: از 30 فروردین ماه امسال سازمان خصوصی سازی با اعلام این که فاز دوم آزادسازی سهام عدالت را با دریافت شماره شبای مشمولان برای دریافت سود این سهام آغاز کرده است، از دارندگان سهام عدالت خواست تا شماره شبای حساب خود را به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir وارد کنند.

بر این اساس هر یک از مشمولین سهام عدالت باید شماره شبای حساب خود را به صورت مجزا به این سامانه وارد کنند که در این میان موضوع ورود شماره شبای حساب کودکان پرسش‌هایی را برای مشمولان بوجود آورده است.

از این رو باید گفتسود سهام عدالت فقط به حساب شخص کودک مشمول سهام عدالت که سهام به نام وی است واریز خواهد شد و سود کودکان به حساب سرپرست خانوار اعم از ولی یا قیم واریز نمی‌شود؛ بنابراین در خانوارهایی که کودک مشمول سهام عدالت دارند، سرپرستان خانوار می‌توانند به عنوان اولیاء یا قیم نسبت به افتتاح حساب مستقل به اسم کودک خود و سپس اخذ شماره شبا بانکی به نام آن حساب اقدام کنند.

به همین دلیل ثبت شماره شبا بانکی در سامانه سهام عدالت حتی در مورد کودکان باید حتما به نام فرد مشمول باشد.

پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تکلیف کودکان برای دریافت سود سهام عدالت چیست؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..