پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام

کد خبر: ۵۲۶۲۹۹

۵۰۴  بازدید

اتوبوس دانش آموزان دختر یک مدرسه حین اعزام به یک اردوی دانش آموزی واژگون شده و در داخل یک کانال آب افتاده است.

خبرگزاری میزان: اتوبوس دانش آموزان دختر یک مدرسه حین اعزام به یک اردوی دانش آموزی واژگون شده و در داخل یک کانال آب افتاده است.

واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام  واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..