ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
واسطه‌ها گوشت قرمز را گران کردند

کد خبر: ۵۲۵۷۲۴

۳۳  بازدید

رئیس اتحادیه سراسری دامداران ایران گفت: دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز را باید به جای دامداران از بازار جستجو کرد و احتمالاً به خاطر فعالیت واسطه‌ها و عرضه کنندگان گوشت قرمز است.

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه سراسری دامداران ایران گفت: دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز را باید به جای دامداران از بازار جستجو کرد و احتمالاً به خاطر فعالیت واسطه‌ها و عرضه کنندگان گوشت قرمز است.

حسین نعمتی رئیس هیئت‌مدیره اتحادیه سراسری دامداران ایران درباره دلایل افزایش قیمت گوشت گوسفندی و رسیدن شقه این محصول به مرز هر کیلوگرم 40 هزار تومان اظهار کرد: افزایش قیمت گوشت گوسفندی در بازار مصرف از طرف دامداران نیست زیرا قیمت دام زنده در مقایسه با گذشته تغییر زیادی نداشته است.

وی افزود: دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز را باید به‌جای دامداران از بازار جستجو کرد و احتمالاً به خاطر فعالیت واسطه‌ها و عرضه‌کنندگان گوشت است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واسطه‌ها گوشت قرمز را گران کردند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..