ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بی خبری رئیس هیات مدیره پرسپولیس از کسر 6 امتیاز!

به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت مطالبات مانوئل ژوزه در خطر از دست دادن 6 امتیاز قرار دارد. در همین راستا نظر جعفر کاشانی را درباره این موضوع جویا شدیم و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به طور کل از آخرین وضعیت شکایت سرمربی پرتغالی سابق این تیم بی‌خبر بود.

کاشانی در این 2 سال و اندی که ریاست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفته، هیچ‌گاه موضع‌گیری شفافی درباره موضوعات مختلف این باشگاه نداشته و در بیشتر مواقع ترجیح داده منفعل عمل کند.

اینکه رئیس هیئت مدیره باشگاه بزرگی همچون پرسپولیس از احتمال کسر امتیاز از تیم فوتبال این باشگاه بی‌خبر است را باید در وهله اول به عدم تعریف درست از وظایف اعضای هیئت مدیره سرخابی‌ها مرتبط دانست.

ضمن این که اگر کاشانی واقعیت را گفته باشد و واقعاً اطلاعی از موضوع کسر امتیاز از پرسپولیس نداشته باشد باز هم یک نکته منفی برای او محسوب می‌شود چرا که می‌توان این طور استنباط کرد که در اختیار داشتن صندلی ریاست هیئت مدیره پرسپولیس برای کاشانی کافی است و او مشکلی با نداشتن اختیاراتی که یک رئیس هیئت مدیره باید داشته باشد، ندارد.

از طرف دیگر اگر فرض بر این باشد که کاشانی اطلاعات کافی را در این باره دارد اما از بازگو کردن آن طفره می‌رود باز هم قابل توجیه نخواهد بود چون  کاشانی از سال 93 در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حضور دارد و او هم مانند مدیران سابق این باشگاه به علت عدم حل مشکل بدهی ژوزه در مظان اتهام است و با پنهان‌کاری و سکوت نمی‌تواند از مسئولیت شانه خالی کند.

به هر حال آنچه مسلم است پرسپولیس و استقلال به عنوان 2 باشگاه مردمی نیازمند هیئت مدیره‌هایی هستند که فرمایشی و سمبلیک نباشند و از افراد خبره برای حضور در این هیئت مدیره‌ها استفاده شود. در صورتی که رویه فعلی ادامه داشته باشد باز هم باید شاهد موضوعاتی مثل موضوع شکایت ژوزه از پرسپولیس باشیم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بی خبری رئیس هیات مدیره پرسپولیس از کسر 6 امتیاز!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : افکار نیوز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..