پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تشکر آلمانی ها از یک ایرانی، تعجب نکنید!

یکی از صفحات مجازی فدراسیون فوتبال آلمان از هوادار فوتبالدوست ایرانی که برای استقبال از تیم ملی آلمان به فرودگاه باکو آمده بود، احساساتی شده بود و اشک می ریخت تشکر و قدردانی کرد.

این جای تعجب ندارد. در فوتبال حرفه ای جایگاه تماشاگر گران است. اهمیتی که فوتبال حرفه ای به تماشاگر می دهد شاید فقط از نگاه ما جای تعجب داشته باشد.

فوتبال حرفه ای بر این باور است که فوتبال بدون تماشاگر اصلا معنی ندارد  و حکایت غذایی است که با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می شود اما نمک ندارد. از همه مهمتر حضور تماشاگر مسبب است که اسپانسرها برای حمایت از باشگاه ها پا پیش می گذارند. این را هم نمی شود کتمان کرد تماشاگران بازوهای اقتصادی فوتبال هستند چرا که برای تماشای بازی هزینه می کنند. بنابراین فوتبال حرفه ای با احترام با تماشاگر برخورد می کند. مهم ملیت تماشاگر نیست. مهم احساس پاک او نسبت به فوتبال است و احترامی که او به فوتبال می گذارد.

تعدادی از تماشاگران ایرانی مقابل هتل هیلتون باکو (محل اسکان تیم ملی آلمان) حاضر شدند و از آنها امضا گرفتند که در این میان، احساساتی شدن یک طرفدار ایرانی توماس مولر، توجه ژرمن ها را به خود جلب کرده است و حال آنها در یکی از صفحات مجازی خود از تماشاگر ایرانی تقدیر می کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تشکر آلمانی ها از یک ایرانی، تعجب نکنید!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده