اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر)

مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر)مراسم عید نوروز در کردستان

 

در کردستان هر سال جشن های آتش بازی و مراسمات نوروزی با رسومات خاصی بین دختران و پسران اجرا میشود ، سایت تالاب عکس هایی از این جشن را آماده و گرد آوری کرده است در ادامه میتوانید با مراسم مختلط  عید نوروزی در مراسم کردستان ما را دنبال کنید.

 

یکی از این مناطق ،منطقه کردنشین عقره در یکی از شهرهای اقلیم کردستان عراق است .

 

اما با فرارسیدن نوروز مردم منطقه کُردنشین عقره یکی از شهرهای اقلیم کردستان عراق مراسم جشن باشکوهی برگزار میکنند .

 

این جشن کردهای عقره با رقص و پایکوبی و حمل مشعل های آتش همراه است .

 

آنان دو پرچم بزرگ کردستان را بر روی دو تپه مشرف به عقره قرار داده و صدها مشعل آتش در کنار آن قرار میدهند .

  مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر)   مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم نوروزی در کردستان  مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) عید نوروز در کردستان  مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) سال نو در کردستان  مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) عکس هایی از مراسم نوروزی در کردستان مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم نوروزی در کردستان مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر) مراسم نوروزی در کردستان

مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر)

مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر)

  مراسم مختلط  عید نوروزی در مراسم کردستان (+تصاویر)پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مراسم مختلط عید نوروزی در کردستان (+تصاویر)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..