ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سهام عدالت هنوز آزاد نشده

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه، تصور نمایندگان از راه اندازی سامانه سهام عدالت اعطای حق کنترل بر سهام بود، گفت:سهام عدالت همچنان در حالت مسدودی به سر می‌برد و آزاد سازی انجام نشده است.

سید حسن حسینی شاهرودی در گفتگو با خبرنگار تسنیم؛ گفت: ثبت سهام عدالت در سامانه باید به عرضه و خرید و فروش در بورس منجر شود اما هنوز شرایطی برای این امر فراهم نشده است.

وی افزود، بایستی انتظارات سهامداران این طرح همانند حق  خرید و فروش  به آنها واگذار شود و مردم در تصمیم گیریهای مدیریتی نقش داشته باشند.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه صاحبان سهام  باید بتوانند سهام خود را مدیریت کنند، تاکید کرد: صاحبان سهام عدالت باید در هیئت مدیره حضور داشته باشند و اگر اجازه دخل و تصرف در سهام وجود نداشته باشد همچنان سهام افراد در حالت مسدود شده قرار دارد و آزاد سازی صورت نگرفته است.

نماینده شاهرود در مجلس دهم،تاکید کرد:سهامداران هر شرکت  می‌توانند در انتخاب مدیرعامل خود مشارکت و سهم داشته باشند،در حالی که مردم در تصمیم سازی مدیریتی سهام عدالت مشارکت ندارند.

عضو کمیسیون اقتصادی ادامه داد: باید مشخص شود که حساب سود و زیان شرکتها و صورت های مالی آنها چگونه محاسبه شده و البته این موضوع باید توسط دستگاه های رسمی نظارتی تایید شود.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس اینگونه فکر می‌کردند که با راه اندازی سامانه جدید کنترل سهام و شرکتی که سهام متعلق به آن است در اختیار مردم قرار می گیرد،اما به نظر میرسد سهام عدالت همچنان در اختیار افراد خاصی  است  و اراده ای در تشکیل مجامع این سهام  وجود ندارد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سهام عدالت هنوز آزاد نشده»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..