اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
بدقولی دولت در بازپرداخت مطالبات مردم تهران

ناصر امانی، معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درخصوص وعده معاون برنامه‌ریزی رییس جمهور جهت پرداخت مطالبات شهرداری از دولت با اشاره به اینکه رقم مطالبات شهرداری بر اساس حسابرسی‌های انجام شده بیش از 14هزار میلیارد تومان است و 9هزار میلیارد تومان از این رقم، بدهی تکلیفی دولت به شهرداری تهران است، گفت: دستور پرداخت بخشی از این مطالبات معادل نهصد و اندی میلیارد تومان در قالب اوراق سکوک داده شده است و پیگیری می‌کنیم تا اجرایی شود اما در بقیه موارد هنوز دستور صریح و اجرایی دریافت نکرده‌ایم و البته در حال پیگیری هستیم و امیدواریم تا پایان سال سازوکارهای این اتفاق انجام شود.

معاون شهرداری تهران در خصوص دیگر ارقام پرداخت شده توسط دولت به شهرداری تهران گفت: از محل سهم شهرداری تهران از مبلغ جرائم رانندگی، حدود هزار میلیارد تومان دولت به شهرداری بدهکار است که از این رقم هم 40 میلیارد تومان تخصیص اعتبار به استانداری داده‌اند که باید درصد تخصیصش مشخص شود تا ببینیم چه‌مقدار از این 40میلیارد را به ما واگذار خواهند کرد.

امانی درخصوص میزان بدهی دولت به شهرداری درزمینه بافت فرسوده تهران هم گفت: تا مدتی پیش بدهی بیش از پانصدمیلیارد تومانی دولت بابت تخفیفات شهرداری به نوسازی بافت فرسوده قطعی شده بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در شرایطی که شهرداری تهران 14هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار است، نوبخت معاون برنامه‌ریزی رییس جمهور در جلسه‌ای با شهردار تهران در تاریخ 6 دی 95 جهت پرداخت مطالبات شهرداری تهران از دولت تا پایان سال وعده داده بود.

یک میلیارد دلار از محل صندوق ذخیره ارزی، 2هزار میلیارد تومان از محل یارانه بلیت مترو و اتوبوس و همچنین بیش از یک میلیارد تومان از محل جرایم راهور، از جمله مطالبات شهرداری تهران از دولت است، بر این اساس، می‌توان گفت سرانه طلب هر تهرانی از رقم مطالبه شهرداری تهران از دولت، بیش از  یک و نیم میلیون تومان است.

انتهای پیام/*
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بدقولی دولت در بازپرداخت مطالبات مردم تهران»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..