ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مشمولین سهام عدالت زوج و فرد شدند

مشمولین سهام عدالت باید بر اساس رقم یکان سمت راست کد ملی‌شان و متناسب به روزهای هفته به سامانه این سهام مراجعه کنند. امروز ۱۹ اسفند زمان مراجعه مشمولینی است که رقم سمت راست کد ملی آنها ۹ می باشد.

در پی رونمایی از سامانه سهام عدالت در روز سه شنبه گذشته که با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد، مشمولین سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir و ارائه کد ملی و سایر مشخصات، از صورتحساب و میزان بدهی خود به سهام عدالت آگاهی یابند.

بر اساس این گزارش؛ ارائه صورتحساب به مشمولین مطابق مصوبه شورای عالی اجرای اصل 44 قانون اساسی انجام می‌شود تا این که هر فردی بداند چه میزان از اقساط سهامش پرداخت شده و چقدر می‌تواند بابت تسویه نهایی سهام عدالتش واریز کند.

گفتنی است، در این مرحله قرار نیست ورقه سهام عدالت به مشمولین داده شود و فقط مشمولین می‌توانند از صورتحساب سهام خود آگاهی پیدا کنند تا بدین وسیله متوجه شوند که سهام عدالتشان چقدر می‌ارزد.

از این رو مشمولین سهام عدالت باید بر اساس رقم یکان سمت راست کد ملی‌شان و متناسب به روزهای هفته به سامانه این سهام مراجعه کنند که جزئیات آن به شرح زیر است:

* 17 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 7 است.

* 18 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 8 است.

* 19 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 9 است.

* 20 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها صفر است.

* 21 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها یک است.

* 22 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 2 است.

* 23 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 3 است.

* 24 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 4 است.

* 25 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 5 است.

* 26 اسفندماه – زمان مراجعه مشمولینی که رقم سمت راست کد ملی آنها 6 است.

گفتنی است از روز 27 اسفند به بعد نیز همه مشمولین می‌توانند بدون توجه به رقم سمت راست کد ملی خود با مراجعه به سامانه سهام عدالت، از صورتحساب سهامشان اطلاع پیدا کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مشمولین سهام عدالت زوج و فرد شدند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..