ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی

کد خبر: ۴۹۳۵۸۰

۳۱۹  بازدید

این لحظه فوق العاده نادر نتیجه شکاف صفحات تکنوتیکی در منطقه و لحظه فوق العاده ای برای گروه تور کشف آتشفشان بود.

برترین ها: این لحظه فوق العاده نادر نتیجه شکاف صفحات تکنوتیکی در منطقه و لحظه فوق العاده ای برای گروه تور کشف آتشفشان بود. گروه تور توسط یک زمین شناس باتجربه در ژانویه 2017 در آتشفشان رهبری می شدند و همه آن ها ماسک ضد گاز و چکمه های مقاوم در برابر حرارت پوشیده بودند. باوجود اقدامات احتیاطی، نزدیک شدن به آتشفشان فعال هرگز کاملا ایمن نیست و باید همیشه مطمئن بود که یک راه فرار وجود دارد. برخی فیلم ها از فاصله چند متری گرفته شدند که بسیار خطرناک بود، زیرا گروه مجبور بودند روی پوسته های نازک و شکننده و لبه های تیز حرکت کنند درحالیکه جریان گدازه تنها چند روز پیش از آن آغاز شده بود.


این نقطه یکی از داغ ترین مکان های روی زمین است. داناکیل داغترین منطقه مسکونی جهان است و حتی زمستان ها بالای آتشفشان در ارتفاع 600 متری، دمای متوسط 35 درجه سانتیگراد است. فیلمبرداری از این رویداد در آتشفشان دروازه جهنم، در نوع خود یک شاهکار بود. برخی فیلم ها آنقدر از نزدیک گرفته شده اند که قرار دادن سه پایه و فیلمبرداری بیش از 20 تا 30 ثانیه غیرممکن است.

فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی  فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی  فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی  فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی  فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی  فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی  فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فوران آتشفشان در دروازه جهنم اتیوپی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..