اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ

هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه برای قدرت نمایی در مقابل مخالفان وی، در شهرهای مختلف این کشور تظاهرات کردند.

فرادید| هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه برای قدرت نمایی در مقابل مخالفان وی، در شهرهای مختلف این کشور تظاهرات کردند. 

به گزارش فرادید، حامیان ترامپ از زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در آبان ماه، به ندرت گردهم آمده اند. این در حالی است که مخالفان ترامپ در اعتراض به سیاست های وی به ویژه در زمینه مهاجرت، بارها در شهرهای مختلف آمریکا تجمع کرده اند.

تظاهرات زنان که 21 ژانویه (2 بهمن ماه) برگزار شد، بزرگترین گردهمایی مخالفان ترامپ بود و رقم شرکت کنندگان در آن، بسیار بیش از جمعیتی بود که در مراسم تحلیف ترامپ در روز قبل از آن شرکت کرده بودند. رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه به طور ضمنی فراخوانی برای برگزاری تظاهرات از سوی هواداران خود صادر کرد.  در همین حال رویترز تصاویری از راهپیمایی نه چندان پرشور هواداران ترامپ در لوئیزیانا منتشر کرد.

تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تصاویر/ تظاهرات هواداران ترامپ»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده