ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
هدایت کوادکوپتر با حرکات دست

کد خبر: ۴۸۷۳۴۰

۳۷  بازدید

دستگاه های کنترل از راه دور در انواع و اقسام مختلف دیده می شوند، امروزه تلاش کمپانی ها بر این مسئله است که این دستگاه ها هرچه کوچک تر شود، امروز شاهد دستکشی هستیم که شما با پوشیدن آن می توانید کوادکوپتر خود را با حرکات دست کنترل کنید.

وب سایت کلیک: دستگاه های کنترل از راه دور در انواع و اقسام مختلف دیده می شوند، امروزه تلاش کمپانی ها بر این مسئله است که این دستگاه ها هرچه کوچک تر شود، امروز شاهد دستکشی هستیم که شما با پوشیدن آن می توانید کوادکوپتر خود را با حرکات دست کنترل کنید.

 تماشا کنید؛ هدایت کوادکوپتر با حرکات دست

هواپیماهای بدون سرنشین اسباب بازی، هلی شات ها، کوادکوپتر ها همه در حال پیشرفته شدن هستند. این دستگاه ها همه دارای کنترل از راه دور هستند و کنترل از راه دور در واقع جز جدا نشدنی از آن ها است. شاید مهم تر از خود هواپیمای بدون سرنشین کنترل از راه دور آن باشد که در درست کاربر است و کاربر با دکمه ها و علامت هایی روی آن مواجه است.

در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک ۲۰۱۷، LocoRobo از هواپیمای بدون سرنشینی رونمایی کرد که این هواپیما کنترل از راه دور با دکمه های فراوانی ندارد و کاربر تنها با پوشیدن دستکش مخصوص برای هدایت این کوادکوپتر می توانید آن را از فواصل دور هدایت کند.

داشتن دستکش باقابلیت کنترل کوادکوپتر به این معنا نیست که شما دیگر تصادف نمی کنید، احتمال تصادف با این نوع از کنترل از راه دور ها بیشتر نیز شده است، به همین دلیل کمپانی میله های فلزی قفس مانندی در اطراف این کواد کوپتر تعبیه کرده است تا در صورت برخورد با دیوار و هر جسمی که در سر راهش قرار داشت، آسیب و صدمه جدی نبیند.

این هواپیمای بدون سرنشین Aura نام دارد و هنوز در دست تولید انبوه است، قیمت احتمالی Aura از ۱۰۰ تا ۱۳۰ دلار متغیر است و هنوز تصمیم قطعی برای قیمت این کوادکوپتر گرفته نشده است.

 

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

 تماشا کنید؛ هدایت کوادکوپتر با حرکات دستپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «هدایت کوادکوپتر با حرکات دست»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..