ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سرقت خودرو حمل پول در تهران

ساعت24-صبح امروز یکی از خودروهای حمل پول بانک پاسارگاد که در بزرگراه حقانی در تردد بود توسط دو دستگاه پراید متوقف می گردد و سارقین پس ازپیاده شدن به راحتی خودرو حمل پول را بسرقت می برند.


خودرو حمل پول بانک پاسارگاد صبح امروز به سرقت رفت.

 صبح امروز در ساعت 07:47 یکی از خودروهای حمل پول بانک پاسارگاد که در بزرگراه حقانی در تردد بود توسط دو دستگاه پراید متوقف میگردد و سارقین پس ازپیاده شدن به راحتی خودرو حمل پول را بسرقت می برند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با انتقاد از کوتاهی مسئولان بانک پاسارگاد در تامین امنیت خودرو اعلام کرد: متاسفانه علیرغم تذکرات پلیس و حتی شرایط تامین امنیت خودروهای حمل پول ، مسئولین مربوطه هیچگونه تامین امنیتی برای خودرو از قبل پیش بینی نکرده و همراه این خودرو فرد مسلح برای تامین امنیت نبوده است.

بلافاصله پس از سرقت تیم کاراگاهان پلیس آگاهی پایتخت مشغول بررسی و شناسایی سارقین گردیدند و میزان وجوه نقد به سرقت رفته هنوز مشخص نیست. قطعا نتیجه تحقیقات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سرقت خودرو حمل پول در تهران»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..