ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
استفاده از ظرفیت دهیاری ها درجمع آوری پسماندهای کشاورزی

مدیرکل مدیریت بحران استان براستفاده از ظرفیت دهیاری ها درجمع آوری پسماندهای کشاورزی تاکید کرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قزوین، رضا گروسی درکارگروه پسماندکشاورزی گفت:این گونه پسماندها ناشی از استفاده از ظرفیت دهیاری ها درجمع آوری پسماندهای کشاورزیفعالیت‌ های تولیدی در بخش کشاورزی از قبیل فضولات، لاشه حیوانات و محصولات کشاورزی فاسد یا غیرقابل مصرف است که بازیافت آن می تواند نیاز کشور به واردات برخی کالاها را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه آلودگی چرخه زیستی یکی از مهمترین عوارض پسماندها است، افزود: سالانه میلیون ها تن فضولات ، لاشه و اندام های فاسد شده دامی و گیاهی در مراکز تولیدی، صنعتی و بومی رها سازی می شود.

صالحی ، معاون دفتر امور شهری استانداری هم بر استفاده از ظرفیت های شوراها و دهیاران در آموزش و ترویج جمع آوری این گونه پسماندها تاکید کرد.

کاهش تولید پسماند، جمع آوری، بازیافت و نابودی علمی پسماند های غیر قابل بازیافت نیز از مهمترین مباحث این جلسه بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «استفاده از ظرفیت دهیاری ها درجمع آوری پسماندهای کشاورزی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..