اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
60 درصد مردم «خندوانه» و «دورهمی» را می ­بینند

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، این نظرسنجی که در هفته اول بهمن در سطح ملی و با حجم نمونه 1500 نفر انجام شده است به شیوه تلفنی به گردآوری اطلاعات از مردم شهر و روستاهای کشور پرداخته است.

نتایج اعتبارسنجی روش تلفنی نشان داد نتایج این نظرسنجی با نتایج نظرسنجی ­های مشابه این مرکز که با حجم نمونه بالاتر و به شیوه حضوری انجام شده است تفاوت چندانی ندارد. بر این اساس 50 درصد نمونه مردان و 50 درصد مابقی را زنان تشکیل داده­ اند. 69 درصد متأهل، 27.5 درصد مجرد و 3.5 درصد بدون همسر بر اثر طلاق یا فوت همسر هستند. 38 درصد نمونه را افراد با تحصیلات دانشگاهی و 62 درصد افراد نیز دارای تحصیلات دیپلم و پایین­ تر از آن هستند. 72 درصد پاسخگویان ساکن مناطق شهری و 28 درصد نیز ساکن روستا بوده­ اند.

48.1 درصد پاسخگویان اعلام کرده­ اند هر دو برنامه خندوانه و دورهمی را می بینند. 5 درصد گفته­ اند فقط دورهمی را می بینند و 6.5 درصد نیز گفته ­اند فقط خندوانه را می بینند. حدود 40 درصد پاسخگویان نیز اعلام کرده ­اند هیچکدام از این دو برنامه را تماشا نمی کنند. در مجموع 60 درصد مردم حداقل یکی از دو برنامه خندوانه یا دورهمی را مشاهده می کنند. مردان و زنان همچنین مجردان و متأهلان به یک میزان این دو برنامه را مشاهده می کنند. بین گروه­ های مختلف تحصیلی نیز از نظر تماشای این دو برنامه تفاوتی مشاهده نشده است.

از کسانی که هر دو برنامه دورهمی و خندوانه را تماشا می کنند پرسیده شده که کدامیک را بیشتر می­ پسندند. نتایج نظرسنجی نشان می ­دهد 56 درصد پاسخگویان اعلام کرده ­اند که دورهمی را بیشتر می­ پسندند و 37 درصد نیز اعلام کرده ­اند خندوانه را بیشتر می­ پسندند. 2.5 درصد گفته­ اند هیچکدام را نمی ­پسندند و 4.3 درصد نیز در این زمینه اظهار نظری نکرده ­اند. در این سؤال نیز تفاوت معناداری بین مردان و زنان، متأهلان و مجردان و همچنین افراد دارای تحصیلات دانشگاهی و غیر دانشگاهی مشاهده نشده است.

منبع:مهر

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه سایر رسانه‌ها
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «60 درصد مردم «خندوانه» و «دورهمی» را می ­بینند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..