ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
استرداد ۲۳ میلیارد تومان حقوق نجومی

داوود محمدی با اشاره به دو نامه ارسال شده از سوی کمیسیون اصل ۹۰ به دیوان محاسبات برای پیگیری سرانجام پرونده‌های مربوط به حقوق‌های نجومی، اظهار داشت: دیوان محاسبات اخیراً به نامه کمیسیون اصل ۹۰ پاسخ داده است.

وی افزود: در این نامه اعلام کرده‌اند که مجموع اضافه دریافتی‌ها به خزانه بازگشته است و متخلفان نیز به دادسرای دیوان محاسبات معرفی شده‌اند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ادامه داد: بر اساس اعلام دیوان محاسبات، پرونده ۳۹۷ نفر که اضافه دریافتی داشته‌اند، بررسی شده و مبالغ غیرمتعارف دریافتی توسط آنان که حدود ۲۳ میلیارد تومان بوده است، به بیت‌المال بازگشته است.

محمدی خاطرنشان کرد: گروهی از این ۳۹۷ نفر نیز متخلف شناخته شده و به دادسرای دیوان محاسبات معرفی شده‌اند که مراحل قضایی را طی کنند؛ البته عدد آنها را الان نمی‌دانم.

وی در پاسخ به این سؤال که تکلیف کسانی که به دادسرای دیوان محاسبات معرفی نشده‌اند چه می‌شود، گفت: این مسئله در گزارش دیوان محاسبات نیامده و ما نیز همین را از آنها سؤال کرده‌ایم.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: گام بعدی ما تعیین تکلیف همه این افراد تا آخر است که پیگیری خواهیم کرد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «استرداد ۲۳ میلیارد تومان حقوق نجومی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..