ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
احداث 840 هکتار فضاي سبز در نواحي صنعتي خراسان رضوي

مديرعامل شرکت شهرکهاي صنعتي خراسان رضوي گفت: تاکنون بالغ بر 840 هکتار فضاي سبز و بوستان صنعتي در شهرکها و نواحي صنعتي اين استان ايجاد شده و در حال نگهداري است.

احداث 840 هکتار فضاي سبز در نواحي صنعتي خراسان رضويبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مسعود مهدي زاده مقدم با اشاره به فعاليتهاي انجام شده توسط واحد فضاي سبز اين شرکت، افزود: انواع گونه هاي پهن برگ، سوزني برگ و مثمر در شهرکها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي غرس شده است.

مهدي زاده مقدم اظهار داشت : تا کنون بيش از يك ميليون هزار اصله انواع درخت، و درختچه هاي زينتي و دائمي نظير انواع ياس، شمشاد، ترون، روزماري و انواع گل هاي رز در این شهرکها کاشت شده است.

مديرعامل شرکت شهرکهاي صنعتي خراسان رضوي يادآور شد: اين شرکت در زمينه زيباسازي مبادي ورودي شهرکها و نواحي صنعتي اقدام به نصب تابلوهاي راهنماي ورودي شهرک و نواحي در جاده هاي اصلي استان و احداث سردر و تابلو راهنماي واحدهاي صنعتي کرده و تداوم اين فعاليتها، مورد توجه جدي در سال جاري قرار خواهد گرفت.

مهدی زاده مقدم اظهار داشت: رنگ آميزي جداول، هرس فرم درختان ورودي شهرکها و نواحي صنعتي، تابلوي راهنماي واحدهاي صنعتي در مبادي خيابان هاي اصلي شهرکها، نصب ظروف جمع آوري پسماند و پاکسازي معابر و پياده روهاي شهرکها و نواحي صنعتي بخش ديگري از اقدامات واحد فضاي سبز و زيباسازي اين شرکت در پارسال بوده است.
انتهای پیام// ف ح
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «احداث 840 هکتار فضاي سبز در نواحي صنعتي خراسان رضوي»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..