اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ثبت رکورد جهانی روپایی در مسافت 40 کیلومتری اسلامشهر تا رباط کریم + فیلم

ورزشکار رباط کریمی مسافت 40 کیلومتری اسلامشهر تا رباط کریم را با روپایی زدن طی و رکود تازه ای را در روپایی استقامت ثبت کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، این قهرمان ورزشکار که از ساعت 9  از میدان نماز اسلامشهر حرکت خود را با روپایی زدن آغاز کرد موفق شد باعبور از سه شهرستان اسلامشهر  ، بهارستان و رباط کریم  مسافت چهل کیلومتر را در هفت ساعت و سی و دو دقیقه و سی دو ثانیه ثبت جهانی کند .

رضایی رییس کمیته ثبت رکورد های ورزشی فدراسیون ورزشهای همگانی با بیان اینکه ولی پور سه سال قبل هم در روپایی استقامت در مسافت 29  کیلومتر و سیصد وپنجاه متر نیز صاحب رکورد است افزود : رکورد جدید وی شکستنی نیست .

حسن ولی پور رکورد های دیگری همچون : دو بار روپایی درهزار و هشتصد پله برج میلاد در زمان های چهل و دو دقیقه و چهل و هشت ثانیه و سی و هفت دقیقه و هجده ثانیه / رکورد روپایی  روی تریلر در حال حرکت در مسافت صد و پنجاه کیلومتری تهران تا قم ودر زمان سیزده ساعت و و رکورد استقامت از هفت صبح تا سه بامداد روز بعد را در کارنامه افتخارات خود به ثبت رسانده است .

از حاشیه های تلخ این ثبت رکورد غرور آفرین همین بس که هیچ یک از مسولان شهرستانهای اسلامشهر بهارستان و بویژه رباط کریم به استقبال این قهرمان نیامدند .

همچنین تنها آرزوی حسن ولی پور ثبت رکوردهایش در کتاب رکوردهای گینس است که تاکنون به دلیل مشکلات مالی ونداشتن حامی موفق به این امر نشده است .

پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ثبت رکورد جهانی روپایی در مسافت 40 کیلومتری اسلامشهر تا رباط کریم + فیلم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..