نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی و رانندگی

تراشیدن موهای زن هندی برای برآورده شدن خواسته اش (عکس)

تراشیدن موهای زن هندی برای برآورده شدن خواسته اش (عکس)زنی که برای ادا شدن نذر خود موهایش را از ته تراشید

معمولا زنان هندی را با موهای بلند و درخشان می بینیم اما در یکی از شهرهای هند رسمی عجیب وجود دارد.

 

به گزارش تالاب، زنان هندی با موهای براق و بلندشان شهره جهان هستند. در حالی که در شهر هیروتانی موهای زیبایشان را از ته می زنند  . شهر هیروتانی هند شاهد اتفاق بسیار جالب و عجیبی است.

تراشیدن موهای زن هندی برای برآورده شدن خواسته اش (عکس)

روپا ۲۸ ساله و مادر دو دختر است. او برای سلامتی دخترش نذر کرد. وقتی خواسته اش بر آورده شد. به معبد رفت تا موهایش را از ته بزنند.

 

افراد زیادی همانند روپا به این وسیله نذرشان را ادا میکنند. طبق باور هندو ها در ازای برآورده شدن یک خواسته میشود با کوتاه کردن مو آنرا ادا کرد.

تراشیدن موهای زن هندی برای برآورده شدن خواسته اش (عکس)

زن هندی که موهایش را تراشید

روپا موهای دو دختر کوچکش را هم فدای نذرش کرد.اما موهای بخشیده شده به معبد چه میشود؟ پاسخ این پرسش کمی عجیب است. موها کمی بعد به مزایده گذاشته شده به فروش میرسد. موهای فروخته شده به کشورهای اروپایی صادر میشود. در آن کشورها از موهای نذری کلاه گیس ساخته و به فروش می رسد .

تراشیدن موهای زن هندی برای برآورده شدن خواسته اش (عکس)

کچل کردن موهای زن هندی
- اخبــار مهم راجب فروریختن ساختــمان پلاسکــو تهران+تعداد زخمی ها

پیشنهاد میشه بخونید : برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «تراشیدن موهای زن هندی برای برآورده شدن خواسته اش (عکس)» اینجا کلیک کنید.

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغاتاخبار برگزیده

پربازدیدهای 24 ساعت گذشته