اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری استان اردبیل شتاب گرفت

عسگر سنگی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مناطق نمونه گردشگری بر اساس ضوابط و بخشنامه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و نیز ضوابط شورای عالی معماری و شهرسازی مصوب می شود ودر سال های گذشته مناطقی که قابلیت گردشگری داشتند و می توانستند در سرمایه گذاری های گردشگری موثر باشند بر اساس کار کارشناسی انتخاب شدند.
وی از صدور مجوز برای سرمایه گذاری در هفت منطقه نمونه گردشگری استان خبر داد و گفت:
از 37 منطقه نمونه گردشگری در استان تاکنون در هفت منطقه نمونه گردشگری شورابیل- برجلو - سقزچی نیر- خیاو تا گردولی- فندقلو - طبیعت سبز پارس و سد گیلارلو برای سرمایه گذاری کلان مجوز داده شده است.
معاون سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی استان اردبیل با اشاره به صدور موافقت اصولی 23 طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در این استان افزود: در 9 ماهه سال جاری موافقت اصولی این طرح ها صادر شده است که با سرمایه گذاری 540 میلیارد ریال و اشتغالزایی 301 نفر اجرا خواهد شد.
وی اجرای 370 طرح سرمایه‌گذاری در استان اردبیل را یادآور شد وگفت: بیشتر این طرح ها از سوی بخش خصوصی اجرا می شود که در صورت تکمیل تحول عظیمی در منطقه ایجاد خواهد کرد .
معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به سیاست های حمایتی دولت تدبیر و امید از سرمایه گذاری ها در مناطق نمونه گردشگری گفت: بازده مناسب برای سرمایه گذاری، تمرکز فعالیت های گردشگری در این مناطق ، ارائه زیرساخت های لازم از سوی دولت و اعطای تسهیلات و تسهیل در صدور مجوزهای لازم از جمله مزایایی است که دولت برای مناطق نمونه گردشگری قائل است.
سنگی بیان کرد: تمامی مناطق نمونه گردشگری استان اردبیل دارای مطالعات امکان سنجی می باشند و طرح جامع و تفضیلی مناطق دارای سرمایه گذار توسط شرکت های مهندسین مشاور دارای صلاحیت و مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صورت می گیرد که پس از تایید در کمیته کارشناسی استان به تایید کارگروه گردشگری استان رسیده و در نهایت در سازمان مرکزی مصوب می شود.
خبرنگار :یعقوب شاددل**انتشاردهنده:عارف شیرزاد
7110/ 1257

انتهای پیام /*پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری استان اردبیل شتاب گرفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..