به اطــلاع کاربران عزیز میرســاند در حال بهـــبود سایت هستیم و بزودی مثل همیـشه با قدرت تمام باز خواهــیم گشت از صـــــبوری شما سپاســگذاریمـــــــــــــــ » ارسال ایمیل

تبلیغاتتبلیغات

مطالب مهم


» سهام عدالت » ساختمان پلاسکو » حسن جوهرچی » عيدي كارمندان وكارگران » قیمت میوه » هاشمی رفسنجانی » برنامه های نورورز 96 » برنامه استیج » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

موزیک بیست

۸۷ نقطه کور آنتن دهی تلفن همراه در اندیکا وجود دارد

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر ورناصری شامگاه چهارشنبه در جلسه جلسه بررسی مشکلات شهرستان اندیکا اظهار کرد: بیشترین اعتراضات و مطالبات مردمی بحث اینترنت است که مشکلات خاصی را به ویژه برای جوانان ایجاد کرده است.

وی افزود: ۸۷ نقطه از شهرستان اندیکا به علت نداشتن آنتن دهی، به عنوان نقطه کور معرفی می شوند و مردم با مشکل مواجه هستند. 

ورناصری تصریح کرد: منطقه تنگ آبزر آران از لحاظ چشمه خشک شده و جزو حوزه عشایری است که البته درکنار یک منطقه روستایی قرار گرفته است؛ بنابراین تقاضا داریم بحث آبرسانی این منطقه نیز هرچه سریعتر حل شود.

فرماندار اندیکا بیان کرد: جاده سرتنگ به قلعه زراس هم به طول ۲۹ کیلومتر نیاز به روکش آسفالت دارد که تقاضا داریم کار این مسیر را نیز انجام دهند. ۱۷ روستای همین مسیر نیز به گازرسانی نیاز دارند که باید اقدامات لازم را در این حوزه انجام داد.

ورناصری گفت: در ۵۴ هزار هکتار منطقه حفاظت شده با ۱۶ هزار نفر جمعیت مشکلاتی را در زمینه برق رسانی مشکلاتی را شاهد هستیم که از محیط زیست تقاضای همکاری را دارم.

وی در این جلسه همچنین خواستار پیگیری تسریع در روند ساخت مرکز فنی و حرفه ای بانوان و خانه بهداشت با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد شد.

فورجی به همه شهرهای خوزستان می رسد

مسعود مدیرعامل شرکت مخابرات خوزستان نیز در این مراسم بیان کرد:  چندین بار به شهرستان اندیکا سفر کرده و آشنایی خیلی خوبی با این شهرستان داریم. ایستگاهی به اسم گدارلندر در شهرستان وجود دارد که به دلیل شرایط سوق الجیشی خوبی که دارد تعداد بسیاری از روستاها را تحت پوشش قرار دهد.

وی افزود: با یکی از شرکت های خدمات رسانی رایزنی شده تا تمامی روستاها را به اینترنت مجهز کند. این ایستگاه را به شرطی در اختیار شرکت قرار می دهیم که تمامی روستاها را تحت پوشش قرار دهد.

مشیدی عنوان کرد: بیش از ۷۰ درصد شهرهای استان تحت پوشش شبکه فورجی قرار دارد و مابقی شهرها نیز تا قبل از ۲۲ بهمن به این شبکه مجهز می شوند. مسجدسلیمان و اندیکا نیز در دستورکار قرار دارند.

مدیرعامل شرکت مخابرات خوزستان گفت: با همراه اول رایزنی کردیم تا تماس های روستایی در حوزه روستاها با هزینه تماس شهری محاسبه و هنگام خروج از روستا آن را به صورت عادی محاسبه می کنند. در این طرح به عنوان پایلوت کشوری انتخاب شده ایم. ایرانسل و رایتل نیز باید تعهدات خود را به استان خیلی بیشتر از قبل عمل کنند.

پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «۸۷ نقطه کور آنتن دهی تلفن همراه در اندیکا وجود دارد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..

X