به اطــلاع کاربران عزیز میرســاند در حال بهـــبود سایت هستیم و بزودی مثل همیـشه با قدرت تمام باز خواهــیم گشت از صـــــبوری شما سپاســگذاریمـــــــــــــــ » ارسال ایمیل

تبلیغاتتبلیغات

مطالب مهم


» سهام عدالت » ساختمان پلاسکو » حسن جوهرچی » عيدي كارمندان وكارگران » قیمت میوه » هاشمی رفسنجانی » برنامه های نورورز 96 » برنامه استیج » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

موزیک بیست

پزشک نوعدوست و ویزیت رایگان در رباط کریم +‌ گزارش

پزشک نوع دوست در رباط کریم هشت سال است که بسیاری از بیماران خود را رایگان ویزیت میکند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، دکتر قلی زاده سلامتی بیماران را به منافع مالی خود ترجیح داده و به درمان  افراد تهیدست کمک شایانی می کند .

او می گوید :معاینه و دستگیری از بیماران مستمند مطابق با اصول اسلامی و قسم نامه پزشکی است .

این پزشک نیکوکار همچنین با تهیه داروهای مورد نیاز برای مداوای مستمندان از آنان دستگیری می کند .

او می گوید : برخی از نیکوکاران شهرستان رباط کریم هم با تامین هزینه داروهای نیازمندان این شهرستان در این کار خداپسندانه سهیم می شوند .


پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پزشک نوعدوست و ویزیت رایگان در رباط کریم +‌ گزارش»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..

مرجع کد و آموزش

کد هر 24ساعت یک بار پاپ آپ نیو تب باز میکند

X