اینستاگرامی ها

پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
نوبخت خبر داد:نوسانات اخیر بازار ارز برای پرداخت مطالبات فرهنگیان کذب است/در بودجه 95 محل تامین مطالبات فرهنگیان مشخص شده است

رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دست داشتن دولت در نوسانات بازار ارز برای پرداخت مطالبات فرهنگیان کذب است، گفت: در بودجه 95 محل تامین این مطالبات مشخص شده و تا آخر دیماه 20 هزار و 700 میلیارد تومان به این افراد پرداخت خواهیم کرد پس نیازی به بازی در .

- وکیل ملت:" رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دست داشتن دولت در نوسانات بازار ارز برای پرداخت مطالبات فرهنگیان کذب است، گفت: در بودجه 95 محل تامین این مطالبات مشخص شده و تا آخر دیماه 20 هزار و 700 میلیارد تومان به این افراد پرداخت خواهیم کرد پس نیازی به بازی در بازار ارز برای پرداخت مطالبات وجود ندارد.

محمدباقر نوبخت در نشست خبری ظهر امروز خود که در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در پاسخ به سوالی در رابطه با نوسانات اخیر بازار ارز برای پرداخت مطالبات فرهنگیان از سوی دولت گفت: ربط دادن این موضوع به نوسان بازار ارز توهین به فرهنگیان عزیز است.

اینکه برخی اعلام کنند دولت بازار ارز را به هم ریخته تا بتواند مطالبات این قشر زحمتکش را تامین کند کم لطفی است.

در بودجه 95 محل تامین این مطالبات مشخص شده و تا آخر دیماه 20 هزار و 700 میلیارد تومان به این افراد پرداخت خواهیم کرد پس نیازی به بازی در بازار ارز برای پرداخت مطالبات وجود ندارد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نوبخت خبر داد:نوسانات اخیر بازار ارز برای پرداخت مطالبات فرهنگیان کذب است/در بودجه 95 محل تامین مطالبات فرهنگیان مشخص شده است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..