ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
فتنه 88 ملاک تائید صلاحیت نامزدهای انتخابات قرار خواهد گرفت

سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر اینکه فتنه 88 قابل فراموش شدن نیست، گفت: این‌ها [فتنه 88] ملاک تائید صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات برای شورای نگهبان قرار خواهد گرفت.

به گزارش فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز (شنبه 11 دی ) با خبرنگاران در پاسخ به سؤالی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری گفتند که روز 9 دی در تاریخ ماندگار خواهد شد لذا این‌ها [فتنه 88] قابل فراموش شدن نیست و طبیعتا ملاک تائید صلاحیت نامزدهای انتخابات از سوی شورای نگهبان قرار خواهند گرفت.

بر اساس این گزارش خبرنگار از سخنگوی شورای نگهبان پرسیده بود با توجه به پشت سر گذاشتن روز 9 دی که پایانی بر 8 ماه فتنه در کشور بود و با نظر به تلاش از جمله در مجلس در جهت تاکید بر لزوم فراموش کردن فتنه 88 آیا شورای نگهبان نیز از این موضوع در روند بررسی صلاحیت‌ها خواهد گذشت و یا آن را مدنظر قرار خواهد داد؟ 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فتنه 88 ملاک تائید صلاحیت نامزدهای انتخابات قرار خواهد گرفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..