ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
فتنه زمانی آغاز می شود که افراد به هوا و هوس گرفتار شوند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌ الله سید یوسف طباطبایی نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با اشاره به حماسه مردم ایران در ۹ دیماه و لزوم داشتن بصیرت اجتماعی، اظهار داشت: سران فتنه همچنان با دشمنان همراهی می کنند چراکه اخیرا با نوشتن نامه به امریکایی ها از تحریم ها علیه ایران دفاع کرده اند.

وی ادامه داد: براساس فرمایش خداوند در قرآن، کسی که لیاقت نداشته باشد، هدایت نیز نمی شود و قلب او مریض است.

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه فتنه زمانی آغاز می شود که افراد به هوا و هوس گرفتار شوند، یا فکر مدیریت به سر آنها بزند، تصریح کرد: این رفتارها سبب بروز فتنه و همراهی عده ای بی بصیرت با آنها شد.

وی گفت: مردم با بصیرت اصفهان در رقم زدن حماسه ۹ دی ۸۸ نقش مهمی داشتند و بر همین اساس نیز یک روز زودتر از دیگر مردم کشور به صحنه آمدند و آتش فتنه را خاموش کردند.

آیت الله طباطبائی نژاد افزود: بهتر است در سال های آتی، این حماسه یکصدا و در یک روز هماهنگ در سراسر کشور برگزار شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فتنه زمانی آغاز می شود که افراد به هوا و هوس گرفتار شوند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..