ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
واکنش «پسرخاله» به درگذشت دنیا فنی زاده

کد خبر: ۴۵۰۸۰۶

۲۵  بازدید

مرضیه محبوب عروسک گردان پسرخاله و یار قدیمی دنیا فنی زاده از فقدان دوست صمیمی اش گفت.

خبرگزاری فارس: «مرضیه محبوب» عروسک‌گردان عروسک «پسرخاله» و یار همیشگی «کلاه قرمزی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درحالی که به خاطر درگذشت دنیا فنی زاده بسیار متاثر بود و به شدت گریه می‌کرد، گفت: این فقدان و غم برای ما بسیار سخت است و امیدوارم بتوانیم تحمل کنیم.

مرضیه محبوب از زمان پیدایش «کلاه قرمزی و پسرخاله» ساخت تمامی عروسک‌های این مجموعه تلویزیونی و سینمایی را به عهده داشت و ببعی، همساده، پسرعمه زا، فامیل دور، جیگر، دیبی، قوچ و ... از هنرهای این عروسک‌ساز و عروسک‌گردان محبوب هستند.

واکنش «پسرخاله» به درگذشت دنیا فنی زاده 
همانطور که پسرخاله اولین و نزدیک‌ترین دوست به کلاه قرمزی بود، محبوب نیز رابطه دوستانه‌ای با فنی زاده داشت تا این رفاقت ورای دنیای عروسک‌ها در عالم واقع نیز تکرار شود.

محبوب تا به حال ساخت عروسک‌های کلاه‌قرمزی و جغجغه و فرفره، صندوق پست، کلاه‌قرمزی و پسرخاله، کلاه‌قرمزی و آقای مجری، کلاه‌قرمزی و سروناز، کلاه‌قرمزی 88، 90، 91، کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه، کلاه‌قرمزی 92، 93 و 94 را به عهده داشته است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «واکنش «پسرخاله» به درگذشت دنیا فنی زاده»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده