ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
گفت و گو با پسر ایرانی که نامش وارد گینس شد

گفت و گو با پسر ایرانی که نامش وارد گینس شد

ورزش > دیگر ورزشها - محسنی توانست رکورد روپایی با توپ تنیس را در یک دقیقه بشکند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ میلاد محسنی جوان شیرازی توانست نام خود را در کتاب گینس به ثبت برساند. او که دارای چند رکورد در زمینه روپایی زدن در ایران است، توانست با حضور در امارات سرانجام نام خود را در گینس به ثبت برساند. او در این باره توضیح می دهد: «من چند رکورد در ایران داشتم و می خواستم یک رکورد بین المللی هم از خودم به جای بگذارم. از جمله رکوردهای من 30 کیلومتر روپایی زدن در زمان 5 ساعت و 40 دقیقه و 22 ثانیه بود که هیچ خطایی نداشتم. همچنین رکورد هزار متر روپایی سرعت را در 8 دقیقه و 23 ثانیه شکستم. با توجه به پیگیری های شبانه روزی که با دفتر گینس در دبی داشتم و به کمک اسپانسرم توانستم بالاخره در تاریخ 4 دسامبر 2016 رکورد گینس را بشکنم.»
او ادامه می دهد: «از رئیس دفتر گینس در خاورمیانه سوال کردم و ایشان گفت تو اولین ایرانی هستی که در روپایی رکورد می زنی. می خواستم رکورد روپایی با توپ تنیس را در یک دقیقه بشکنم که پیش از من در اختیار جرمی از آلمان بود. ایشان 190 روپایی در یک دقیقه زده بود که من در نهایت توانستم 194 روپایی بزنم و رکورد را بشکنم. جا دارد همین جا از خانواده ام، اسپانسرم و دوستان دیگری که من را حمایت کردند تا این رکورد را بشکنم و برای کشورم افتخار آفرینی کنم، تشکر کنم.»

252 43
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «گفت و گو با پسر ایرانی که نامش وارد گینس شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

منبع این مطلب : خبر آنلاین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..