ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
مگر ما می توانیم حادثه کربلا را از یاد ببریم تا فتنه فتنه گران را از یاد ببریم/فتنه گران راه بازگشتی ندارند و باید محاکمه شوند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مادر شهید مدافع حرم شهید محمد حسین عطری ، با توجه به فرارسیدن ۸دی و اینکه عده ای این روزها حرف از به فراموشی سپردن فتنه ۸۸ را به میان می آورند در گفتگو با خبرنگار پرنیان گیلگفت: چرا عده ای این حرف ها را می گویند ! مگر ما عاشورا و کربلا را فراموش کردیم که آن اتفاقات را که در محرم هم رخ داد را فراموش کنیم؟ مگر ما می توانیم حادثه کربلا را از یاد ببریم تا اینکه آتش زدن پرچم امام حسین(ع) را توسط فتنه گران را از یاد ببریم؟

وی با تاکید بر اینکه فتنه فتنه گران را از یاد نخواهیم برد و نباید هم از یاد ها برود ، افزود : این گونه فتنه گری ها در یادمان می ماند . آن فتنه گران و منافقان که دست در دست آمریکا گذاشتند و برای آنان خوش رقصی کردند و آمریکا را دوست پنداشتند را از یاد نمی بریم .

مادر شهید عطری اظهار کرد: آنان که در صف اول انقلاب بودند و دیدند چقدر برای رسیدن به این آرامش کشور تلاش کردیم و چه خون هایی که جوانان شهیدمان در این مسیر نثار کردند چطور توانستند آن اعمال را مرتکب شوند و حال راه بازگشتی ندارند و باید محاکمه شوند.

وی گفت : شهید عطری و شهدای دیگر هرجا اسلام را در خطر دیدند از جان مایه گذاشتند و حرف شهید همیشه این بود که نباید حتی لحظه ای به آمریکا اعتماد کرد .

ایشان بار دیگر افزودند : فتنه فتنه گران از یادها نمی رود همانطور که فتنه های فتنه گران در کربلا از یادها نرفت.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مگر ما می توانیم حادثه کربلا را از یاد ببریم تا فتنه فتنه گران را از یاد ببریم/فتنه گران راه بازگشتی ندارند و باید محاکمه شوند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..