تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
بیانیه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین  

بسمه تعالی

بیانیه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین

در مانور عظیم و میلیونی اربعین حسینی، ملت بزرگ و عاشورایی ایران بار دیگر برسر سفره خاندان اهل بیت عصمت وطهارت (ع)ملت یکپارچه امام حسین (ع) را به نمایش گذاشتند. دشمنان ما ملت ازموده ۴۳ میدان دیده مبارزه با استکبار را دوباره نیازمایند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ظل نام مقدس حضرت صاحب الامر (عج) در استان قزوین ،با تمام قدرتش همیشه در برابر زیاده خواهی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و مردم عزیز که در اردوگاه زر و زور و تزویر صف ارایی کرده اند ایستاده اند.

ملت عزیز استان قزوین:

در میان این ها عده ای با سلاح سرد و گرم به جان امنیت شما افتاده اند.

هوشیاری و همیاری مردم سرمایه ناتمام شدنی فرزندان شما در سپاه می باشد.

ملت شریف استان قزوین:

با اتکا به خداوند متعال، پشتیبانی شما مردم عزیز تحت رهبری حضرت آقا در ردیابی دشمنان شما به سرکردگی امریکا جنایتکار هرگز فریب مشتی اراذل واوباش کف خیابان ها را نمیخوریم.با قدرت شاخ دشمنانتان را شکسته و در میشکنیم و آن ها را پشیمان از دلبستگی به دست نشانده هایشان (اراذل و اوباش) خواهیم کرد.

ملت شریف استان قزوین:

سپاه عزیز شما مثل خود شما با انقلاب عزیزتان در اوج بلوغ و رشد معنوی و تعالی است.

حوادث چند روز اخیر که عده ای از جاهلان و نااهلان با تحریک همان دشمنان قسم خورده شما باعث رنجش خاطر شما شده اند، بسیجی عزیز عباس خالقی را از ما گرفتند.

سپاه در اوج عطوفت، مهربانی، حوصله صبر وخستگی ناپذیری با شما مردم در وسط میدان ایستاده است.

فراجا با تمام رافت اسلامی و اخلاق مداری برهم زنندگان نظم و ارامش را در جلوی دیدگان شما به ارامش و پذیرش نظم دعوت می کند.

سپاه حضرت صاحب الامر (عج) مصیبت وارده را به خانواده محترم شهید بسیجی عزیز عباس خالقی تسلیت عرض نموده و اطمینان می دهیم، ضارب و مسببین را با قدرت قانونی به سزای اعمالشان می رسانیم.

برادر کوچک شما سرتیپ دوم رستمعلی رفیعی آتانی 

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بیانیه سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین  »اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..