تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
آخرین خبر از نهضت ملی مسکن

به گفته معاون مسکن وزیر راه وشهرسازی تمامی واحد‌های نهضت ملی مسکن بیمه کیفیت هستند.

محمود محمودزاده گفت: ۴میلیون واحد مسکونی مورد هدف دولت است. از نظر اقتصادی بیش از ۴۰۰۰هزار میلیارد تومان فقط در حوزه ساخت بدون لحاظ خدمات و زمین باید برای آن هزینه شود.

محمودزاده گفت: در صورتی که ۷۰درصد از هزینه‌ها مربوط به بخش مصالح ساختمانی باشد بیش از ۲هزار و ۸۰۰هزار میلیارد در حوزه مصالح ساختمانی گردش مالی ایجاد می‌شود.

به گفته وی یکی از بحث‌های مهم در این بخش که در اکثر نقاط کشور مطرح است، مصالح ساختمانی است که باید تامین شود.

همچنین در حوزه ایجاد اشتغال هم طبق آمار‌های تدوینی در ۱۲۰متر ساختمان ۲.۲ شغل به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد می‌شود که در مجموع ۸ونیم میلیون اشتغال ایجاد می‌کند.

معاون مسکن وزیر راه وشهرسازی می‌گوید: در حوزه تسهیلات انتظار ویژه داریم که سیستم بانکی برای پرداخت تسهیلات حمایت کند. هم اکنون قرارداد با بزرگترین شبکه اجتماعی که ۳ونیم میلیون نفر را پوشش می‌دهد داریم و ۲۵ تفاهم با دستگاه‌های مختلف را منعقد کرده‌ایم که دو قرارداد آن که شامل ساخت ۲۰۰هزار مسکن است را با اتاق تعاون منعقد کرده‌ایم.

محمود محمودزاده گفت: در صنعت ساختمان کشور تمام پروژه‌های مسکن از بیمه کیفیت برخوردار خواهند بود و برای ۱۰ سال تمام اجزای ساختمان بیمه شده است.

امروز بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور مخبر، معاون اول رئیس‌جمهور، وزاری راه و شهرسازی و عضو کمیسیون عمران مجلس افتتاح شد.

این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ مرداد با حضور بیش از ۹۰۰ شرکت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آخرین خبر از نهضت ملی مسکن»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..