تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
صفحه نخست روزنامه‌های استانی - شنبه ۲۲ مرداد

آفتاب یزد با انتخاب تیتر "چرتکه خراب چینی ها " وقتی چینی ها دو هزار میلیارد دلار را دویست میلیارد دلار می بینند! را بررسی می کند.

روزنامه خراسان با انتخاب تیتر "شیطان در مسیر دوزخ"در خصوص سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی در نیویورک هدف حمله قرار گرفت؟ نوشت.

شهر آرا با انتخاب تیتر" تبانی برای گرانی رب" در خصوص کارخانه هایی نوشت که  با وجود تغییر نکردن قیمت مصوب رب گوجه فرنگی ، این محصول را گران کرده اند.

روزنامه ابتکار جنوب با انتخاب تیتر "عزل یا استعفا؟" گزارشی از اظهارات ضد و نقیض اعضای شورای شهر شیراز در خصوص سرنوشت شهردار این شهر نوشت.

روزنامه های خراسان رضوی با انتخاب تیتر" خاموشی نیروگاه های برقی!"، روزنامه عسلویه با انتخاب تیتر "خانه خرابی در نیمه شب"،روزنامه زاینده رود با انتخاب تیتر "...وهمچنان کرونا" از جمله عناوین تیتر‌های روزنامه‌هایی هستند که امروز منتشر شده اند.

در ادامه دیگر روزنامه های منتشر شده را با عناوین و تیترهای مختلف می توانید امروز در سایت استان های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.

عسلویه

خراسان

اصفهان زیبا

قدس

زاینده رود

 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «صفحه نخست روزنامه‌های استانی - شنبه ۲۲ مرداد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..