تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
تیم مذاکره کننده در برجام از هیچ خط قرمز عبور نمی کند

گروه‌ سیاسی: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تیم مذاکره کننده دولت آقای رئیسی از هیچ خط قرمز عبور نمی کند، گفت ادبیات اروپایی ها و آمریکایی ها در مذاکرات برجام سخیف است.

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به ادبیات سخیف اروپایی ها و آمریکایی ها در مذاکرات برجام گفت: مسئولین اروپایی و آمریکا در اظهارنظرهای خود درباره مذاکرات می‌گویند که ایران یا همه متن مذاکرات را باید قبول کند یا هیچکدام.

وی افزود: جای تاسف دارد که آمریکا و اروپا از موضع قوی اندر ضعیف و غنی اندر فقیر صحبت می کنند در حالی که آنها چنین جایگاهی ندارند و این آنها هستند که باید به تعهدات خود عمل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه تیم مذاکرات هسته ای ایران با تیم مذاکره کننده دولت روحانی کاملاً فرق دارد، افزود: تیم مذاکره کننده دولت آقای رئیسی از هیچ خط قرمز عبور نمی کند و در و خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران را حفظ خواهد کرد و این را باید اروپا و آمریکا به خوبی بدانند.

کریمی قدوسی تاکید کرد: شرایط به نفع ملت ایران است و آنها هستند که دنبال مذاکره و توافق هستند.

وی افزود: مجلس اجازه نمی دهد که هیچ امتیازی خارج از ضوابط و چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران به آمریکا داده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از برجام خارج نشد و این آمریکاست که باید به برجام بازگردد، گفت: همچنین اروپایی ها باید به تعهدات خود عمل کنند.

کریمی قدوسی افزود :آنها باید تکلیف خود را روشن کنند و به عهد و پیمانی که در برجام داشتند، وفادار باشند.

وی گفت: اظهارات سخنگوی اتحادیه اروپا و همچنین سخنگوی آمریکا در خصوص برجام سخیف است و ملت و دولت ایران دست رد بر این گونه زیاده‌خواهی‌ها خواهد زد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: این آمریکاست که میخواهد با برگشت به برجام به تعهدات خود عمل کند بنابراین آنها باید حرف های خود را عملی سازند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تیم مذاکره کننده در برجام از هیچ خط قرمز عبور نمی کند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..