تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
خاطرات هاشمی رفسنجانی، ۱۹ مرداد ۱۳۷۸: خبر‌های خاص دو مقام وزارت اطلاعات

تورق خاطرات چهره‌ها در «انتخاب»؛

خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقایان [امیر] تهرانی و [جواد] اکبریان، از وزارت اطلاعات آمدند و خبر از متوقف شدن طرح نمایندگان مجلس دادند که می‌خواستند حفاظت وزارت را به رهبری بدهند و نیز کشف‌شدن توطئه‌ای که دانشجویان کرده بودند، با مخفی کردن دو سه نفر دانشجو، برای ادعای کشته شدن آنها [در حادثه 18 تیر کوی دانشگاه] و ایجاد ناراحتی در مردم و نیز توطئه‌ای شبیه این از سوی انجمن اسلامی دانشگاه شیراز علیه وزارت اطلاعات و شناسایی‌ عامل آتش‌سوزی مدرسه صدر اصفهان که از وابستگان به جناح چپ بوده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خاطرات هاشمی رفسنجانی، ۱۹ مرداد ۱۳۷۸: خبر‌های خاص دو مقام وزارت اطلاعات»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..