تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
خاطرات حسن روحانی، شماره ۱۲۰: به دلیل روی کار آمدن دموکرات‌ها، شاه ناچار بود فضای سیاسی را باز کند

خاطرات حسن روحانی: مردم از لحاظ دینی، اخلاقی و شرایط زندگی، بسیار در فشار بودند. مبلغین مذهبی، فعالان سیاسی، دانشجویان و سایر اقشار از همیشه فعال‌تر بودند. ترس از زندان و تبعید و شکنجه ریخته بود. امید و نشاط خاصی در میان مردم متدین و انقلابی به وجود آمده بود؛ و از طرف دیگر به دلیل روی کار آمدن دموکرات‌ها در آمریکا و فشار آنان بر رژیم ایران و سفری که قرار بود کارتر به تهران داشته باشد، تا حدی ناچار بودند فضای سیاسی کشور را باز کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خاطرات حسن روحانی، شماره ۱۲۰: به دلیل روی کار آمدن دموکرات‌ها، شاه ناچار بود فضای سیاسی را باز کند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..