تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
خداحافظ ای خردمند ملت عشق...

سایه تو هم از سرمان کم شد ای خردمند ملت عشق، ای پیر پرنیان‌اندیش.
رفتنت آموخت که اگر سایه باشی و عزیز، می شود در غربت هم غریب نبود و غریبانه نرفت.

ای شاخه همخون جدا مانده ز ما، روزی خواهد رسید که ریشه های ارغوان خودش را به خاک تو خواهد رساند و دور تا دور استخوان های تازه ی تو خواهد پیچید. شک نکن که یک روز برگ های سبز جوانش از دیوارهای بلند و سیمانی آرزوهای ما بیرون خواهد زد.

حالا تو از آن دورها بنشین و سوختن دسته جمعی ما را تماشا کن ای خرد جمعی درد کشیدگان بسیار.
حالا تو از آن دورها بنشین و برای ما شعر نگفته ای بخوان ای زخم مشترک.

از آن شعرهایی که زیر تیغ می روند اما نمی میرند. از آن شعرهای پاکیزه و بی سکه و صله.
سلام ما را برسان به خسرو آواز و برایش بگو که این کوچه ها هنوز آواز بی مجوزی کم دارد.

رفتنت خیال شهریار شعر را هم راحت می کند ای سایه سرگردان. دیگر ... فرشتگانی که از عرش الهی برایت گریه می کردند، سری آسوده بر آسمان خدا می گذارند و می خوابند.
تو آزاد آزاد آزادی اما چه کنیم با شعر که بی سایه سر شد؟

چه کنیم با ارغوان باغچه امانتی تو؟ اگر کسی خواست اسم زنانه اش را عوض کند تو نفرین ما را پیش خدا ببر و شعری برایمان بفرست در سوگ رفتن های بسیار. این جا همیشه یکی می رود، یکی می میرد. ما مردمِ از دست دادن های بسیاریم. دعا کن خدا صدای ما را هم بشنود سایه.

logo-vid کانال عصر ایران در تلگرام 15 سال پیش در چنین روزیپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خداحافظ ای خردمند ملت عشق...»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..