تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
دانلود مجموعه داستان‌ های مینیمال سری دوم ⭐️

معرفی:

دانلود مجموعه داستان‌ های مینیمال سری دوم _ داستان‌های مینیمال مجموعه‌ای از داستان‌های تک‌برگی‌ست که به کوشش چندین نویسنده‌ی خوش‌قلم گرد آمده است. این داستان‌ها در ژانرهای مختلف اعم از اجتماعی، عاشقانه، درام و… نگارش شده‌اند و موضوعات مختلف را به زیبایی در قالب یک داستان تک‌‌برگی خلق کرده‌اند.

دانلود مجموعه داستان‌ های مینیمال سری دوم

دانلود مجموعه داستان‌ های مینیمال سری دوم

دانلود مجموعه داستان‌ های مینیمال سری دوم

دانلود سری اول مجموعه

دانلود مجموعه داستان‌های مینیمال

قسمتی از داستان:

وسایلم را تندتند درون چمدان کوچک قرمز رنگ جای دادم. تمام جملاتشان در ذهنم می‌گذشت:
«تو فقط مایه‌ی عذابی! تو یه دختر پررو و به درد نخوری! توی کثافت از وقتی زنم شدی، دیگه آرامش ندارم. ای کاش روز خواستگاری، بهم می‌گفتی این‌جوری هستی! کاش تو دختر نمی‌شدی؛ گفته بودم من و مامانت انتظار داشتیم تو پسر بشی! تو مایه‌ی انحراف دخترهای فامیلی، باید زود شوهرت بدم.»
شقیقه‌هایم را ماساژ دادم. جای مشتی که بر دهانم کوبیده بود، تیر می‌کشید. دردش کمتر از درد قلبم و زخم‌هایی بود که با زبانشان بر آن زدند. اشک‌هایم را پاک کردم. بی‌توجه به تماس‌های مکرر دوستانم، چمدان را بستم و مدارکم را برداشتم. می‌دانم اگر جواب بدهم، می‌خواهند مانع رفتنم از خانه شوند. از پله‌ها پایین رفتم و در را باز کردم. تاکسی پشت در ایستاده بود.
سوار شدم و راه افتاد. هرلحظه که دور می‌شد، ضربان قلبم بالا می‌رفت. ترس داشتم! من داشتم چه می‌کردم با خودم؟ اجباری زندگی کردن بهتر بود یا این آوارگی؟! به راستی نمی‌دانم. به مقصد رسیدم. پول تاکسی را دادم و در ایستگاه اتوبوس نشستم. گوشی را از کیفم در آوردم و برایش پیام نوشتم:
«من توی ایستگاه اتوبوس، سر میدون نشستم.»
برای او هم پیام نوشتم؛ همانی که قربانی بدبختی‌های من بود. 

پیشنهاد می‌شود

داستان کوتاه باران خاک‌خورده | فاطمه یوسفی

داستان کوتاه این روزها نیز می‌گذرد | مریم چیت‌سازی

دانلود داستان کوتاه تحت نظر

دانلود داستان کوتاه فضایی در زمین
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود مجموعه داستان‌ های مینیمال سری دوم ⭐️»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..