تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل

همزمان با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان

به مناسبت ماه محرم هیئت حضرت ابوالفضل (ع) محله دهنو ۷ هزارغذای نذری سنتی بانام شامی سرکه شیره در آران وبیدگل پخت وتوزیع می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ مسئول طبخ این غذای نذری گفت: نذری‌های ماه محرم یکی از بخش‌های اصلی عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) را تشکیل می‌دهند و وسیله‌ای برای روای حاجات، خیرات و اطعام عزاداران حسینی (ع) به حساب می‌آیند.

علیرضامشتعل افزود:برای پخت این غذای سنتی ۱۵۰ کیلوگرم گوشت، ۱۵۰ کیلوگرم آردنخودچی، ۱۵۰ کیلوگرم پیاز، ۱۰۰ کیلوگرم گوجه وادویه‌های مخصوصی همچون نعنا، زیره و آویشن استفاده می‌شود.
وی گفت: یک میلیاردریال برای این کارهزینه شده که همه آن را خیران و دوستداران اهلبیت (ع) تامین کرده اند.

پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پخت و توزیع ۷ هزارغذای نذری سنتی در آران و بیدگل»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..