ربات اینستاگرام عضوگرام

بازارچه96

سامانه پیام کوتاه

خرید فالوور و ممبر تلگرام

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س

مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
پیکان نبرد حیثیتی را از ارومیه بعد ۳ سال برد | معروف باز هم اخطار گرفت

پیکان نبرد حیثیتی را از ارومیه بعد ۳ سال برد | معروف باز هم اخطار گرفت

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، در اولین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال عصر امروز در حضور نزدیک به ۷۰۰۰ تماشاگر در سالن غدیر ارومیه (دورنالار یوواسی) تیم پیکان موفق شد تیم شهرداری ارومیه را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.
این برد اولین برد پیکانی ها در ارومیه بعد از ۳ سال بود.

* ترکیب دو تیم:

شهرداری ارومیه:
مجتبی میرزاجانپور، دراگان تراویسا، جواد محمدی نژاد، رحمان داوودی، فرهاد پیروت پور، آرمین تشکری، محمدرضا حضرت پور (لیبرو)

پیکان تهران
سعید معروف، جواد معنوی نژاد، امیر غفور، مسعود غلامی، محمد فلاح زرچوب، فرهاد نظری افشار، مهدی مرندی (لیبرو)

* ست اول:

در ست اول دیدار که با سرویس سعید معروف آغاز شد، میزبان با حمایت تماشاگرانش خیلی زود نبض بازی را در اختیار گرفت و با درخشش مجتبی میرزاجانپور و رحمان داوودی توانست پیکان را ۲۵ بر ۲۳ شکست دهد.

* ست دوم:

در این ست میزبان شروع خوبی نداشت و وقت فنی نخست و دوم را به حریف قدرتمندش واگذار کرد و در ادامه حتی با کمک هوادارانش نتوانست در مقابل عملکرد درخشان زوج غفور و معنوی نژاد به امتیاز پیکان برسد و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ این ست را به پیکانی ها باخت.. البته در این ست حضرت پور لیبرو جوان شهرداری عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشت.

* ست سوم:

در این ست ارومی ها شروع خوبی داشتند و با قدرت خط حمله خود و با کمک حمایت هوادارانش ۸-۴ و ۱۶-۱۲ از میهمانش در دو تایم فنی پیش افتاد ولی در نهایت با چند اشتباه و درخشش غفور که به تنهایی ۱۰ امتیاز در این ست گرفت و سعید معروف هم پس از اعتراضات پیاپی اش به داور مسابقه تعویض شده بود ۲۵ بر ۲۳ بسود پیکان به پایان برسد.

* ست چهارم:

ست چهارم مسابقه تحت تاثیر بازگشت پیکانی ها و برد این تیم در ست سوم قرار داشت و دو تیم بسیار نزدیک به هم پیش می رفتند تا این که سرویس های ضعیف و اشتباهات میزبان باعث شد پیکان به برد ۲۵ بر ۲۱ در ست چهارم دست پیدا کند و به یک برد ارزشمند برسد.

* حواشی:

* این دیدار با اعلام مسئولین باشگاه شهرداری ارومیه برای حضور هواداران، رایگان اعلام شده بود.
* نزدیک به ۷۰۰۰ تماشاگر در سالن مسابقه، تیم شهرداری را تشویق می کردند.
* هواداران ارومیه ای بارها اعتراض خود را علیه سعید معروف با دادن شعار نشان دادند.
* سعید معروف کاپیتان تیم ملی بازهم نتوانست یک روز آرام را پشت سر بگذارد و با اعتراضات پیاپی اش به داور مسابقه در نهایت از او یک اخطار بگیرد.
* پیمان اکبری در ست سوم، بعد از عملکرد ضعیف و اعتراضات پیاپی سعید معروف، او را تعویض کرد.
* عدم استفاده از حامد رضایی توسط تراویسا سرمربی شهرداری ارومیه از نکات عجیب این دیدار بود.
* امیر غفور و جواد معنوی نژاد با کسب نزدیک به ۴۵ امتیاز بهترین عملکرد را در تیم پیکان به نمایش گذاشتند.
* مجتبی میرزاجانپور و رحمان داوودی در تیم شهرداری ارومیه بترتیب ۲۰ و ۱۶ امتیاز کسب کردند و بهترین عملکرد را در بین هم تیمی هایشان کسب کنند.
* اشتباهات جواد محمدی نژاد در خط سرویس که اکثر آنها را به بیرون زد اعتراض هواداران ارومیه ای را در پی داشت.
* عبدالرضا علیزاده لیبرو شهرداری در این مسابقه نیز بدلیل آسیب دیدگی حضور نداشت و حضرت پور جوان عملکرد قابل قبولی به نمایش گذاشت.
* پیمان اکبری سرمربی پیکان باز هم در نبرد حساس با ارومیه ای با تعویض ها و بازی خوانی خوب خود به پیروزی دست یافت.
* هواداران ارومیه ای در پایان بازی باردیگر خواستار استعفای مدیرعامل باشگاه شدند.

با این نتیجه تیم پیکان با ۱۰ برد و ۲۸ امتیاز بعد از بانک سرمایه همچنان در جایگاه دوم قرار گرفت و شهرداری ارومیه با متحمل شدن ششمین شکست فصل در جایگاه پنجم باقی ماند.

عکاس: محمدرضا قزلباش - گزارش: سینا افشاریان

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «پیکان نبرد حیثیتی را از ارومیه بعد ۳ سال برد | معروف باز هم اخطار گرفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..