تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
ایجاد 300 هزار فرصت شغلی در سال جاری

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در سال جاری خبرداد.

ایجاد 300 هزار فرصت شغلی در سال جاریبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ محمد ترکمانه مديرعامل بنياد برکت ستاد اجرايي فرمان امام گفت: بنیاد برکت امسال ۱۰۰ هزار طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در مناطق محروم و روستایی کشور راه‌اندازی می‌کند که منجر به ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم می‌شود.

وی افزود: در جلسه شورای عالی اشتغال کشور باحضور رییس جمهور مقرر شد بنیاد برکت باتوجه به زیرساخت‌ها، توانایی‌ها و فعالیت‌هایش در حوزه توانمندسازی به خصوص متمرکز در مناطق محروم، ایجاد ۳۰۰ هزار شغل از یک میلیون شغل تعهد شده توسط دولت را در سال ۱۴۰۱ برعهده بگیرد. مدیرعامل بنیاد برکت افزود: این بنیاد اکنون در ۱۲ هزار روستای کشور با پوشش ۴۰ درصد جمعیت روستایی حضور دارد و تا به امروز ۲۰۰ هزار طرح اقتصادی را در حوزه‌های اجتماعی و راه‌اندازی مشاغل خرد، کوچک و خانگی در این مناطق به بهره‌برداری رسانده است. ترکمانه پیشرفت مناطق محروم با تمرکز بر روستاها، حاشیه شهر‌های بزرگ و شهرستان‌های کوچک را رسالت ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت خواند و گفت: تمرکز بنیاد برکت ستاد اجرايي فرمان امام حمايت از اشتغال‌های خرد و خانگی و کوچک در مناطق کم برخوردار است.
وی درباره فعالیت‌های جدید بنیاد برکت در حوزه اشتغال‌زایی گفت: امسال یکی از الویت‌های کاری ما تکمیل کردن زنجیره‌های ارزش اقتصادی است و تسهیل‌گران بنیاد از ابتدای راه‌اندازی یک شغل تا مرحله تولید، فروش و حتی صادرات محصول نهایی در کنار کارآفرین خواهند ماند. مدیر عامل بنیاد برکت در پایان با اعلام اینکه شبکه ۱۰۰۰ نفری مجریان و تسهیل‌گران بنیاد برکت که از خود مردم هستند که در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور خدمت می‌کنند، گفت: کار‌های بزرگی که در حوزه‌های مختلف و از جمله اشتغال‌زایی و توانمندسازی اقتصادی مناطق محروم صورت گرفته است حاصل کار جهادی و به‌کارگیری گروه‌های جهادی است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ایجاد 300 هزار فرصت شغلی در سال جاری»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..