تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
تبدیل ۳۶۰ کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در کردستان

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: از ۵هزارو ۶۴۸ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی موجود در استان تاکنون ۳ هزارو ۸۱۱ کیلومتر آن معادل ۶۷٫۵ درصد کل شبکه فشار ضعیف هوایی، به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

فاتح عبدی گفت: از ابتدای سال ۳۶۰ کیلومتر شبکه سیمی در استان به طور کامل اصلاح و به کابل خودنگهدار تبدیل شده است که ۲۸۵ کیلومتر آن در حوزه روستایی و ۷۵ کیلومتر نیز در مناطق شهری بوده است.

او می گوید: امسال بیش از ۵۹۴ میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای طرح تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در استان هزینه شد.

به گفته عبدی مقرر است تا پایان سال ۱۴۰۱ با تبدیل قریب به ۱۹۰۰ کیلومتر دیگر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار، کل شبکه فشار ضعیف هوایی در دو بخش شهری و روستایی استان به کابل تبدیل شود.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: شهرستان کامیاران اولین شهرستان استان و اولین شهرستان غرب کشور بود که عاری از شبکه سیمی شد ودر حال حاضر شبکه توزیع برق بخش شهری دهگلان، سروآباد و دیواندره نیز به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

به گفته او در خرداد ماه سال جاری کل شبکه توزیع برق موجود در شهرستان سنندج نیز اصلاح شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تبدیل ۳۶۰ کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار در کردستان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..